ELECTRA E-POSTA GÖNDERİM VE ALIMLARI

Yasal Uyarı: E-posta iletişimi gizlidir ve sadece direkt olarak gönderilen/alınan e-posta adresleri için geçerlidir. Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece göndericisi tarafından alınması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır ve bu elektronik postayı derhal silmeniz gerekmektedir. ELECTRA bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle ELECTRA bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve ELECTRA’nın görüşlerini yansıtmayabilir. Bu e-posta yaygın olarak bilinen bilgisayar viruslerine karşi taranmiştir.

Ek veya ekler içeren e-postalar veri bozulmasına, engellemeye, yetkisiz değişikliğe, üzerinde oynamalara ve virüslere karşı hassastır ve yalnızca bu tür bozulmalardan, engellemelerden, değişikliklerden, üzerinde oynamalardan, virüslerden veya bunun sonuçlarından sorumlu olmadığımız gerekçeleri ile e-posta gönderip alırız.

 

E-MAILS FROM AND TO ELECTRA

Legal Disclaimer: E-mail communication is confidential and intended solely for the addressee(s. This e-mail and any files transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any dissemination, forwarding, copying or use of any of the information is strictly prohibited, and the e-mail should immediately be deleted. ELECTRA makes no warranty as to the accuracy or completeness of any information contained in this message and hereby excludes any liability of any kind for the information contained therein or for the information transmission, reception, storage or use of such in any way whatsoever. The opinions expressed in this message belong to sender alone and may not necessarily reflect the opinions of ELECTRA.This e-mail has been scanned for all widely known computer viruses.

E-mail including attachments is susceptible to data corruption, interception, unauthorized amendment, tampering and viruses, and we only send and receive e-mails on the basis that we are not liable for any such corruption, interception, amendment, tampering or viruses or any consequences thereof.